Vánoční dárek

Vážení rodiče,
moc nás mrzí, že v současné době nemůžou probíhat zavedené akce v mateřské škole v době předvánoční – vánoční tvoření s rodiči, vánoční besídky v jednotlivých třídách, návštěva herny v KIS a více kulturních akcí, na které jsme byli zvyklí.

Rádi bychom zachovali alespoň společnou Ježíškovu nadílku s dětmi a posezení u stromečku ve třídách, i když letos bez ochutnávky maminčina cukroví (koupíme balené perníčky a cukroví z výtěžku za sběr).
Tato akce proběhne v pátek 18. prosince 2020 v dopoledních hodinách. Budeme si povídat o tradicích a zvycích vánočních, hrát a zpívat koledy, zkoušet některé zvyky vánoční. Součástí této akce je i čekání na Ježíška, který každým rokem přiváží dětem do tříd dárečky. Jsou to samozřejmě dárky společné, pro školku, o které se musí děti dělit. Už několik let po sobě obohacujeme tuto nadílku o dárečky pro všechny děti. Proto jsme zapojili do této aktivity Vás, rodiče. Prosíme o zakoupení malého symbolického dárku pro Vaše dítě, které si ho po společné nadílce odnese  s velkou radostí domů.

Kupujte symbolické dárky dle vlastního uvážení v hodnotě do 100,- 150,- Kč maximálně (1 dárek). Dárky můžete nosit do MŠ už teď, zabalte je, popište jménem dítěte a pokud možno tajně ???? je předejte paní učitelce.

Určitě uděláme společně dětem radost a ušetříme je zklamání z toho, že si nemohou společné dárky pro školku odnést domů a musí se o ně dělit společně se svými kamarády. Dárky si společně rozbalujeme, hrajeme si s nimi a těšíme se na nadcházející Vánoce????.

Děkujeme za spolupráci!