Vánoční dárek

Vážení rodiče,

v úterý 19.12.2023 proběhne ve třídách vánoční posezení s nadílkou.

Budeme si povídat o tradicích a zvycích vánočních, hrát a zpívat koledy, zkoušet některé zvyky vánoční. Součástí této akce je i čekání na Ježíška, který každým rokem přiváží dětem do tříd dárečky. Jsou to samozřejmě dárky společné, pro školku, o které se musí děti dělit. Už několik let po sobě obohacujeme tuto nadílku o dárečky pro všechny děti. Proto jsme zapojili do této aktivity Vás, rodiče. Prosíme o zakoupení malého dárku pro Vaše dítě, které si ho po společné nadílce odnese domů.

Kupujte symbolické dárky dle vlastního uvážení v hodnotě do 200,- Kč maximálně (1 dárek) dle Vašeho uvážení a možností.

Dárky můžete nosit do MŠ průběžně, zabalte je, popište jménem dítěte a pokud možno tajně 😊 je předejte paní učitelce. Dárky si společně rozbalujeme, hrajeme si s nimi a těšíme se na Vánoce😊.

Děkujeme za spolupráci


Різдвяний подарунок

Дорогі батьки,

Незважаючи на велику захворюваність дітей, Різдво, що сидить із подарунком, відбудеться у вівторок 19.12.2023 ранку.

Ми поговоримо про традиції та звичаї Різдва, грати та співати колядки, спробувати кілька різдвяних звичаїв. Частина цієї події чекає Ісуса, який щороку приносить подарунки дітям. Звичайно, це спільні подарунки для дитячого садка, яким дітям доводиться поділитися. Ми збагачуємо цей подарунок для всіх дітей протягом кількох років поспіль. Тому ми залучали вас, батьки. Будь ласка, придбайте невеликий подарунок для своєї дитини, яка візьме його додому після загального подарунка.

Купуйте символічні подарунки на власний розсуд  До 200,- максимум CZK (1 подарунок) відповідно до ваших можливостей.

Ви можете постійно носити подарунки в дитячому садку, обернути їх, описати їх від імені дитини і, якщо можливо, таємно 😊 подаруйте їх вчителю. Ми розпаковуємо подарунки разом, граємо з ними і з нетерпінням чекаємо Різдва.

Дякую за співпрацю