Koncem měsíce května nás v mateřské škole potěšilo divadlo s představením „Poví ti to přísloví“. Děti si užily veselé pohádky s hudebním doprovodem, plné přísloví a ponaučení. Viděly známou bajku Vrána a liška i pohádku o Koblížkovi.
Školní výlet do Olomouce
Koncem května vyrazila naše mateřská škola na výlet do Olomouce. V dopoledních hodinách jsme měli naplánovanou návštěvu vlastivědného muzea a odpoledne ZOO. Do muzea jsme dorazili s mírným zpožděním. Děti byly rozděleny do dvou skupin, jedna skupina absolvovala edukační program s průvodkyní, který byl zaměřený na ekologii a zvířátka v lese, druhá skupina si prohlížela jiné … číst více




